Latvia's leading mattress manufacturer

Pocket atsperes matrači

Pateicoties tam, ka katra atspere atrodas atsevišķā kabatā, atsperes darbojas neatkarīgi viena no otras, un matracis nodrošina punktveida atbalstu

Visu šīs sērijas matraču pamatā ir Pocket Spring, seguma materiāli atšķiras atkarībā no modeļa. Matracis ir izgatavots gan izmantojot metāla rāmi, gan bez tā.

Vienzonu un zonētie bloki.

Lai samazinātu loģistikas izmaksas, šādus matračus var pakot vakumā un iesaiņot uz paletes.

Matračiem bez metāla rāmja ir papildus opcija – matračus ir iespējams sarullēt (atkarībā no seguma materiāliem).

Apraksts

Lieliska matrača pamatne, teicamas ortopēdiskās īpašības. Atsperes ir savienotas tikai ar kabatām, kuru dēļ konstrukcijas vibrācijas tiek pilnībā novērstas, bet slodze tiek vienmērīgi sadalīta pa visu laukumu, kas dod pozitīvu efektu — matracis precīzāk pielāgojas cilvēka ķermenim, un tas ieliecas tikai tur, kur tas nepieciešams.

Pocket Spring matrača konstrukcija ļauj ievērojami paplašināt produktu klāstu, samazinot atsperu diametru – palielinās atsperu skaits uz matrača kvadrātmetru, kas ved pie precīzāka ķermeņa kontūru atbalsta.

Mainīgas atsperu rindas ar dažādu stingrību piešķir matracim zonējumu. Metāla rāmis konstrukcijā ievērojami palielina matrača kalpošanas laiku un saglabā tā galu izskatu.

Specifikācija

Name Value

Atsperu Augstums

8/14/18cm

Stieples Diametrs

1.6/1.9 mm

Metāla Rāmis

kvadrāta 9х2.5mm vai apaļš 4,8mm

Bloki

Bloki pilnība caurlīmēti ar spandbondu 60-80g/m2

Mūsu katalogs

Zemāk ir pieejams pilns standarta modeļu katalogs, ko mēs šobrīd ražojam:

Ja jūs interesē kāds no matraču modeļiem, lūdzu, izmantojiet šo kontaktformu, lai pieprasītu informāciju:

Matrači pēc pasūtījuma

Neatradāt piemērotu matraci? Nav problēmu. Pēc pieprasījuma mēs varam modificēt šos modeļus vai izveidot jums jaunu modeli. Kontakta forma pieprasījuma saņemšanai:

From our catalog

We produce a range of mattresses for export. A complete catalog of of-the-shelf models currently in production is available below.

If you would like to get a price list for any of the models in our catalog, please use the contact form below.

Custom requests

We produce a range of mattresses for export. A complete catalog of of-the-shelf models currently in production is available below.

Close Menu