Viss sākas šeit. Sākot ar audumu un diegu spolēm līdz labākajiem matraču pārvalkiem, no metāla stieples spolēm līdz jebkura izmēra ortopēdiskiem pocket atsperu blokiem, sākot no izejvielām, piemēram, kokosriekstu šķiedrām, līdz vismodernāko matraču segumiem. Mēs realizējam jebkuru jūsu ideju un piegādājam jums gatavu produktu, neatkarīgi no tā, vai tā ir matraču partija uz jūsu noliktavu vai sarullēts matracis, kas piegādāts tieši līdz jūsu klienta durvīm. Mēs darām no A līdz Z bez ierobežojumiem. Mēs darām to visu!

Pārvalks

Viens no jebkura matrača galvenajiem komponentiem un, bez šaubām, estētiskais moments ir tā pārvalks. Būdams kā “grāmatas vāks”, tam jābūt gan stipram, gan izturīgam, lai gadiem ilgi noturētu matraci formā, kā arī skaistam un patīkamam pieskārienam, atbilstoši klienta standartiem. Mēnesī tērējot kilometrus dažādu audumu, mūsu rūpnīcai ir savs stepēšanas apakšnodalījums. Šāds tehnikas komplekss ļauj mums pakāpeniski palielināt audumu apstrādes ātrumu, vienlaikus samazinot ražošanas izmaksas un, kas ir vissvarīgākais, ļauj mums pielāgot matrača pārvalka stepēšanas dizainu pēc klienta pieprasījuma.

Kā vairumtirgotāji, mēs piedāvājam saviem klientiem vairākas iespējas: vispirms doties uz iespējamo modeļu sadaļu, kuru var atrast šīs vietnes kategorijā “Matrači”. Otrkārt, nedaudz modificēt šos esošos modeļus, piemēram, mainīt pārvalka stepēšānas dizainu vai iešūt matracī savu logo. Treškārt, izveidot pašiem savus jaunos modeļus, ko var izdarīt no nulles, sadarbībā ar mums, vai izmantojot jūsu esošo modeli. Tādā gadījumā jūs varat vienkārši atsūtīt mums interesējošā matrača paraugu/aprakstu un mēs to izgatavosim. Turklāt, mēs piedāvājam dažādus papildpakalpojumus, kas ir cieši saistīti ar matraču ražošanu, proti, mēs piedāvājam matraču materiālus, piemēram, audumus, filcu, putupoliuretānu, atsperes, kokosa šķiedru utt kā arī iespēju stepēt jūsu vai mūsu audumus pēc jūsu pieprasījuma un dizaina

Veidojam ideāls matracis

Lai panāktu perfektu matrača dizainu, mēs cenšamies automatizēt visus iespējamos ražošanas aspektus. Papildus ekonomijai, procesa automatizācija samazina cilvēku kļūdas un noved pie ideāla pastāvīga rezultāta. Pat tik vienkāršs, no pirmā acu uzmetiena, process kā putupoliuretāna griešana, tiek veikts, izmantojot šim nolūkam paredzētas sarežģītas iekārtas, tā paša iemesla dēļ – ražošanas apjomu palielināšana un bezkompromisa kvalitātes sasniegšana.

Vēl viens piemērs varētu būt pārvalku šūšanas iekārtas, kas ļauj mums šūt pārvalku, kas atrodas uz paša matrača, tādējādi novēršot jebkādas, pat nelielas, vizuālas deformācijas iespējas, kas var rasties, ja gatavs matracis tiek ievietots gatavā apvalkā. Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, katrs no mūsu komandas locekļiem ir apguvis profesionālu apmācību saistībā ar mašīnu darbību, jo mēs uzskatām, ka katras ierīces darbības principu pilnīgai izpratnei ir būtiska nozīme, lai tā strādātu ar 100% potenciālu. Tā kā mums ir pieredze darbā ar vairākām matraču ražošanas metodēm, mūsu komanda var ātri pielāgoties dažādām galaprodukta prasībām, ļaujot mums radīt gandrīz jebko, ko klients var vēlēties.

Iepakojums

Visbeidzot, strādājot eksportam, mēs piedāvājam vairākas iesaiņošanas iespējas. Neatkarīgi no iesaiņojuma veida, lai izvairītos no bojājumiem pārvadāšanas laikā, visi matrači ir iepakoti biezā aizsargplēvē. Matračus mēs varam iekraut kravas automašīnā/konteinerā parastajā veidā vai saspiest tos, izmantojot speciālu mašīnu. Pie tam, dažus matraču modeļus, atkarībā no to sastāvdaļām, var sarullēt pēc saspiešanas, tādējādi gala lietotājam nodrošinot visērtāko iepakojumu. Pēc pieprasījuma ir pieejamas arī citas iesaiņošanas iespējas – kartona kastes ruļļiem un nesaspiestiem matračiem.